Елеватор

На елеваторі «УкрАгроКом» запрацює лінія з виробництва комбікормів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На початку квітня 2020 року за індивідуальним комплексним проектом компанія «Украгроком» завершила реконструкцію головного корпусу свого елеватора у селищі Приютівка Олександрійського району, що на Кіровоградщині,  з установкою технологічної лінії з виробництва комбікормів.

За повідомленням сайту місцевої ОТГ, наразі спеціалісти підприємства працюють над завершенням реконструкції цеху по зберіганню готової продукції та системою вентиляції. За словами кваліфікованих працівників підприємства, новітнє обладнання дасть змогу виготовляти високоякісні комбікорми за відповідними рецептами і практично виключить втручання людини у технологічний процес.

Варто відзначити, що відродження комбікормового заводу на базі підприємства не вплинуло на роботу самого зерносховища.

Повноцінні повнораціонні комбікормові суміші виготовлятимуться згідно з ГОСТ 9268-2015. Лінія матиме продуктивність 10 тонн/год., 20 тис. тонн/рік і оснащена елементами зберігання сировини, дробаркою, змішувачем для виробництва гомогенного кінцевого продукту. Також працюватиме цех із виготовлення попередніх сумішей (мінеральних добавок). На елеваторі виготовлятимуть  комбікорми з додаванням мікродоз і вітамінів та мінералів для забезпечення повноцінного раціону ВРХ, свиней та птиці.

Читайте також: Елеватор ТОВ «УкрАгроКом» прийняв понад 60 тис. тонн кукурудзи

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями