Елеватор

На Чернігівському елеваторі ІМК встановили нову зерносушарку

На Чернігівському елеваторі ІМК встановили нову зерносушарку
Дві сушарки PETKUS працюють на скрапленому газі, третя живиться від теплогенератора на соняшникових відходах

На елеваторі «Млинбор» Чернігівського кластеру ІМК встановлено нову зерносушарку.

Про це повідомляє пресслужба  ІМК.

«Ми обрали зерносушарку Strahl 12000 FR, оскільки вона, по-перше, виготовлена відповідно до найсучасніших технологій, по-друге, і за розмірами, і за характеристиками відповідає потребам нашого підприємства, – пояснив голова правління ПрАТ «Млибор» Сергій Ярош. – Вона добре справляється з сушінням усіх типів зернових, а при сушінні кукурудзи в холодну пору року – одна з кращих у своєму сегменті. Це важливо для нашого регіону, бо протягом останніх сезонів ми збирали кукурудзу зі значним рівнем вологості. Strahl 12000 FR може просушувати на добу 850 тонн кукурудзи з вологістю 30% і більше, а з меншою (від 28%) – 1150 тонн. Також вона досить проста в управлінні й обслуговуванні, тож персоналу буде зручно з нею працювати».

Сушарка енергоощадлива й відповідає сучасним екологічним трендам. Витрати газу становитимуть близько 1,16 м3/т. Заощадження енергоносіїв можливе завдяки рекуперації тепла: додаткову енергію для сушіння вона отримує з теплого повітря, відпрацьованого після сушіння зерна. Крім того, ця сушарка створює менше шуму, ніж інші аналоги, і викидає менше пилу, а отже, безпечніша.

Нагадаємо, урожайність пшениці в ІМК на 25% перевищує середню по країні. Також ми писали, що Чернігівський кластер ІМК та МХП розвиватимуть агросферу на спільних територіях.