Елеватор
Головне:
Елеватор

«Мрія» сіє озимі за технологією мінімального обробітку ґрунту

«Мрія» сіє озимі за технологією мінімального обробітку ґрунту

Агрохолдинг «Мрія» завершив посів озимого ріпаку під урожай 2017 року. Під культуру відведено  19,3 тис. га в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській і Чернівецькій областях.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Сходи перших посівів ріпаку на полях «Мрії» перебувають у гарному стані, зазначають  в агрохолдингу.

Аграрії сподіваються на сприятливі погодні умови, необхідні для належного розвитку і зимівлі культури. «90% успіху ‒ це отримати дружні і добрі сходи, ‒ наголошує операційний директор «Мрії» Віктор Кухарчук. ‒  Але через суху погоду, яка несе певні ризики для такої культури, як ріпак, ми вирішили сіяти дещо менше запланованого».

За його словами, ріпак є складною культурою, минулого року саме через жовтневі морозів компанія втратила значну частину посівів. «У цьому сезоні проаналізували і зробили висновки заздалегідь», ‒ додав Віктор Кухарчук.

Тим часом осіння посівна кампанія в «Мрії» триває: аграрії приступили до сівби озимої пшениці і проводять підготовку під посів інших озимих культур: ячменю і жита.

Цього сезону агрохолдинг продовжує працювати за технологією мінімального обробітку ґрунту mini-till і сіє озимі частково розкидним способом, як і торік.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали