Елеватор

«Мрія» і «Альфа-Банк Україна» домовилися про реструктуризацію заборгованості

«Мрія» і «Альфа-Банк Україна» домовилися про реструктуризацію заборгованості

Агрохолдинг «Мрія» і Альфа-Банк Україна підписали угоду про реструктуризацію заборгованості по забезпеченому кредиту на суму $30 млн.

Досягнуті домовленості дадуть змогу «Мрії» врегулювати прострочені зобов’язання по кредиту «Альфа-Банку Україна» і обслуговувати борг у плановому режимі. Угоду буде імплементовано до кінця 2016 року, повідомила прес-служба компанії. Частина боргу, що залишиться після реструктуризації кредиту, планується до погашення протягом п’яти років.

«Ця угода ‒ знакова для «Мрії», тому що це перший офіційний документ, підписаний у рамках реструктуризації боргового портфеля. Ми бачимо в ньому позитивний сигнал для інших наших кредиторів і разом з недавно отриманим компанією фінансуванням робочого капітал ще один важливий крок до відновлення «Мрії», ‒ зазначив генеральний директор агрохолдингу «Мрія» Саймон Чернявський.  

Він додав, що компанія продовжує переговори з кредиторами і сподівається, що зможе досягти домовленостей поза судовими розглядами.

«Ми раді, що дійшли згоди з «Мрією». Значну роль у цьому відіграло достатнє забезпечення за нашим кредитом», – зазначив президент «Альфа-Банку Україна» Олександр Луканов.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!