Елеватор
Головне:
Елеватор

«Молочний альянс» у I півріччі збільшив виробництво дитячих молочних продуктів на 39%

Поділитись:
«Молочний альянс» у I півріччі збільшив виробництво дитячих молочних продуктів на 39%

Група компаній «Молочний альянс» у І півріччі 2018 року збільшила продажі молочної продукції на 15% порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 2,7 млрд грн.

«За І півріччя заготовили 207,5 тис. тонн молока, що на 2% більше, ніж у І півріччі 2017 року, – повідомив голова наглядової ради «Молочного альянсу» Сергій Вовченко. – Молока в різних видах упаковки за цей період виготовили понад 27 тис. тонн, що на 4% нижче показника за шість місяців 2017 року».

Твердих сирів виготовили 10,9 тис. тонн – це на 3% менше, що спричинено різким зниженням обсягу експорту до Казахстану в червні 2018 року.

Водночас на 15% зросло виробництво чеддерних сирів – до 570 тонн. Компанія почала експортувати цю продукцію до арабських країн.

За словами Сергія Вовченка, за І півріччя цього року «Молочний альянс» збільшив виробництво кисломолочних продуктів різних видів на 7% – до 15 тис. тонн.

Виробництво сметани за січень-червень залишилося на минулорічному рівні – трохи більше 5 тис. тонн.

«Виробництво масла теж залишилося на рівні шести місяців минулого року – 3,8 тис. тонн, – додав Сергій Вовченко. – Дитячих молочних продуктів виготовили 5,3 тис. тонн, що на 39% більше. Ультрапастеризованих вершків виробили понад 1 тис. тонн, що на 82% вище показника за І півріччя 2017 року».

Він зазначив, що «Молочний альянс» планує за підсумками 2018 року збільшити продажі на 13% порівняно з 2017 роком – до 6 млрд грн.

Інтерфакс-Україна

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!