Елеватор

Міжнародна фінансова корпорація надасть «Астарті» кредит до $25 млн

Міжнародна фінансова корпорація надасть «Астарті» кредит до $25 млн

Рада директорів Міжнародної фінансової корпорації (IFC) схвалила виділення агропромисловому холдингу «Астарта» кредитної лінії до $25 млн. Гроші призначені на поповнення оборотних коштів для закупівлі сільськогосподарських матеріалів до початку збору врожаю та сільгоспкультур після його початку для подальшої обробки або експорту.

Згідно з повідомленням на сайті IFC, рада директорів корпорації затвердив цей проект 31 травня.

Проект допоможе  «Астарті» фінансувати загальні потреби в обіговому капіталі і придбати сільськогосподарські культури у місцевих фермерів під час збору врожаю, коли доступність культур знаходиться на піку. У цей період ціни, як правило, найнижчі, що дозволить компанії досягти стабільних поставок сировини для переробки та обмежити волатильність маржі.

Нагадаємо, в жовтні 2015 року IFC виділила «Астарті» $35 млн для диверсифікації бізнесу і збільшення обсягів переробки сої. Як повідомила прес-секретар IFC Олена Гармаш, фінансовий пакет IFC складався з кредиту на суму $15 млн з власного рахунку IFC та $20 млн боргового фінансування, залученого від інших інвесторів.

Довідка

Холдинг «Астарта» об’єднує шість регіональних підрозділів у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській та Харківській областях. До їх складу входять дев’ять цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 245 тис. га та молочні ферми, а також завод із переробки сої у Полтавській області.

За підсумками 2015 року агропромхолдинг отримав 15,94 млн євро чистого прибутку. Консолідована виручка «Астарти» за минулий рік скоротилася на 10,8% – до 313,997 млн євро.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!