Елеватор
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Елеватор

МХП у 2018 році відправив на експорт майже половину виробленої курятини

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
МХП у 2018 році відправив на експорт майже половину виробленої курятини

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) у IV кварталі 2018 року збільшив обсяги виробництва курятини на 13% порівняно з аналогічним періодом 2017 року – до 159,4 тис. тонн.

Про це повідомили у компанії.

За результатами 2018 року приріст склав 9% порівняно з попереднім роком – до 618 тис. тонн – завдяки збільшенню виробництва курки більшої ваги, зменшення відсотка вибірки птиці, а також запуску нових майданчиків вирощування птиці другої черги Вінницького птахокомплексу.

Річні продажі курятини зросли на 11% і склали 593,5 тис. тонн згідно стратегії з маркетингу та експортних продажів. Продажі курячого м’яса на внутрішньому ринку (свіжого і замороженого) у 2018 році скоротилися на 2%.

Експортні продажі в IV кварталі 2018 року зросли на 62% – до 73 тис. тонн, а за 12 місяців 2018 року – на 30% – до 286,8 тис. тонн порівняно з аналогічними періодами минулого року.

Такий стрибок викликаний, зокрема, значним зростанням експорту в ІІ півріччі минулого року – переважно до Саудівської Аравії, Словаччини, Іраку та Нідерландів, пояснили в МХП.

Частка експорту курятини від загального обсягу продажів у 2018 році сягнула близько 48% проти 41% у 2017 році.

AgroTimes

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!