Елеватор
Головне:
Елеватор

МХП стане майданчиком для тестування аграрних стартапів

МХП стане майданчиком для тестування аграрних стартапів

Технологічний кластер Radar Tech спільно з агрохолдингом «Миронівський продукт» (МХП) запускає проект для стартапів в агропромисловому комплексі.

 

На першому етапі проекту з акселерації аграрних інновацій буде відібрано 25 команд, з яких на другому етапі залишиться 10. Переможці отримають можливість комерційно співпрацювати з «Миронівським продуктом».

 

За словами члена команди Radar Tech Юлії Порошенко, при виборі партнера кластер виходив з того, що МХП – вертикально інтегрована компанія з повним циклом виробництва, що дозволить відбирати стартапи з широким спектром інновацій.

 

У межах проекту агрохолдинг дасть можливість командам на практиці протестувати свої розробки та стане першим великим клієнтом для його переможця.

 

Довідка

 

Технологічний кластер Radar Tech був створений командою в складі керуючих партнерів інноваційного парку Unit.city Максима Бахматова та Максима Яковер, співзасновника та керуючого партнера GrowthUP Group Дениса Довгополого, консультанта компанії McKinsey Юлії Порошенко, експерта з підтримки телеком-практики в BCG Юлії Миронової та гендиректора креативного простору «Часопис» Олени Калібаба.

 

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали