Елеватор
Головне:
Елеватор

МХП надав 45 мікрогрантів на розвиток сіл Черкащини і Вінничини

МХП надав 45 мікрогрантів на розвиток сіл Черкащини і Вінничини

У Черкасах та Вінниці підбили підсумки конкурсу мікрогрантів для сільського населення «Село: кроки до розвитку», який проводив ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП). Було оголошено 25 кращих проектів у Черкаський області та 20 ‒ у Вінницький.

Про це повідомила прес-служба МХП.

45 переможців  конкурсу отримали від МХП сертифікати на фінансування свого проекту в розмірі до 40 тис. грн. Загалом агрохолдинг інвестував до 1,95 млн грн. у різноманітні бізнес-проекти сільських мешканців.   

«Під час співбесід було презентовано багато традиційних проектів: вирощування рослин або тварин, або садівництво, проте було багато цікавих ідей серед яких, наприклад, зелений туризм, будівництво міні-ГЕС, переробка побутових відходів, широкий спектр усіляких послуг, ‒ розповіла директор департаменту зі зв`язків з громадськістю та корпоративної соціальної відповідальності МХП Альона Кузьменко. ‒ Всі вони комерційно обґрунтовані та соціально вагомі».

Партнерами МХП виступили громадські об’єднання, які підтримують ідею розвитку малого та середнього бізнесу на селі: ГО «Ресурсний центр АНГО» (Черкаська область), ГО «ВОО «Спілка підприємців «Стіна» (Вінницька область). Підтримку у реалізації проекту також забезпечила Вінницька облдержадміністрація.

Довідка

Проект «Село: кроки до розвитку» спрямований на стимулювання соціальної активності сільських громад та підтримку кращих ініціатив щодо самоорганізації сільських мешканців в соціально-економічній, культурній та туристичній сфері, розвиток підприємництва та самозайнятості.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали