Елеватор

Луцький КХП № 2 хоче перейти до «Аграрного фонду»

Луцький КХП № 2 хоче перейти до «Аграрного фонду»

Луцький комбінат хлібопродуктів № 2 розглядає варіант приєднання до ПАТ «Аграрний фонд». Про це йшлося під час оперативної наради у Волинській облдержадміністрації.

Як зауважив керівник Луцького КХП № 2 Вадим Гранюк, колишній міністр аграрної політики України Олексій Павленко ініціював перехід восьми підприємств до ПАТ «Аграрний фонд». Серед них і Луцький КХП.

Гранюк звернувся з проханням до голови ОДА Володимира Гунчика, аби той всіляко сприяв у просуванні та вирішенні цього питання з новим міністром Мінагрополітики Тарасом Кутовим.

Керівник КХП № 2 підкреслив, що у 2015 році показники виробництва на підприємстві покращилися в порівнянні з аналогічним періодом 2014 року.

За січень-квітень 2016 року Луцький КХП № 2 переробив 4336 тонн пшениці ‒ на 34% більше за аналогічний період минулого року. Також на 29% збільшили обсяг виробництва борошна – цей показник становить 3180 тонн. До слова, всю продукцію реалізували у Волинській області.

Станом на 30 травня 2016 року в елеваторах підприємства зберігається 9606 тонн зерна, в тому числі зерно державного резерву – 6806 тонн, ПАТ «ДПЗКУ» – 540 тонн та ПАТ «Аграрний фонд» – 2248 тонн.

Волинські Новини

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!