Елеватор

KSG Agro вкладе 6 млн гривень в реконструкцію свинокомплексу

KSG Agro вкладе 6 млн гривень в реконструкцію свинокомплексу

KSG Agro у 2016 році планує реконструювати три корпуси для розміщення 6900 голів відгодівельних свиней. Загальні інвестиції в реконструкцію складуть близько 6 млн грн. Про це повідомляє Landlord.

«Ми вже завершили реконструкцію одного корпусу, другий буде введений в експлуатацію в липні 2016 року. Потім, орієнтовно восени, запустимо третій. 6 млн грн. — це вартість реконструкції без урахування обладнання. Якщо врахувати обладнання для оснащення корпусів, яке ми закупили раніше, то вартість введених в експлуатацію виробничих потужностей складе близько 20 млн грн.», — розповів член ради директорів KSG Agro, операційний директор групи Сергій Мазін.

Наразі загальне поголів’я комплексу ТОВ «Рантьє» становить 63 100 голів, з яких 4400 ‒ свиноматок.

У KSG Agro відзначають, що компанія в 2015 році фокусувалася на розвитку свинарства, що пов’язано з його великою маржинальністю, високим потенціалом зростання ринку свинини і наявністю власної кормової бази (при свинокомплексі працює комбікормовий завод компанії).

«Ставка на свинарство виявилася стратегічно правильною. Незважаючи на погіршення ринкової кон’юнктури в порівнянні з 2014 роком, зниження ціни в доларах практично в 2 рази, в 2015 році продажі свиней і поросят в тоннах виросли на 59%», — коментує Сергій Мазін.

«У 2015 році холдингу вдалося досягти операційного прибутку в сумі понад $13 млн   проти збитку $0,4 млн за підсумками 2014 р. Також варто відзначити, що собівартість знизилася на 42,5%. Причому чистий прибуток у 2015 році без урахування курсових різниць склав $7,3 млн, показник EBITDA збільшився в 2,4 рази в порівнянні з 2014 роком до $15,97 млн», — розповів він.

Поліпшення фінансових показників холдингу і реструктуризація його боргів позитивно позначилися на котируваннях акцій KSG Agro на Варшавській фондовій біржі.

Нагадаємо, з початку березня ціна акцій компанії виросла з 0,85 PLN до 1,37 PLN за станом на 30 травня 2016 року. Тобто з березня по травень ціна акцій зросла на 61%.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!