Елеватор
Головне:
Елеватор

KSG Agro отримав у I півріччі $2 млн чистого прибутку

KSG Agro отримав у I півріччі $2 млн чистого прибутку

Агрохолдинг KSG Agro (Люксембург) з активами в Україні завершив І півріччя 2016 року з чистим прибутком $1,95 млн проти чистих збитків $3,825 млн за аналогічний період 2015 року.

Згідно зі звітом холдингу на сайті Варшавської фондової біржі, його виручка за цей період виросла на 40% – до $7,14 млн.

За підсумками роботи у І півріччі цього року KSG Agro наростив операційний прибуток на 22,5% – до $5,29 млн, валовий прибуток – на 7,5% – до $4,86 млн.

Показник EBITDA за цей період скоротився на 3,3% – до $6,04 млн із $6,24 млн у січні-червні 2015 року.

Як повідомлялося, у вересні 2014 року KSG Аgro представив інвесторам нову стратегію розвитку, згідно з якою він скоротить земельний банк за рахунок відмови від кримських активів (28 тис. га з 94 тис. га на той період) і зосередиться на найбільш прибуткових і перспективних проектах, серед яких – промислове свинарство, виробництво твердого біопалива, борошномельне і круп’яне виробництва.

Співвласник і голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов у жовтні 2015 року заявив про намір скоротити земельний банк на 22,9 тис. га в рамках реструктуризації кредитів Укрсоцбанку.

У 2015 році KSG Agro підписав угоду з Укрсоцбанком про реструктуризацію існуючих кредитів на суму, еквівалентну близько $7 млн. У травні 2016 року агрохолдинг завершив процес реструктуризації кредитної заборгованості перед Укрсоцбанком.

У І кварталі поточного року KSG Agro підписав з «Креді Агріколь банком» меморандум про реструктуризацію боргу в розмірі $3 млн.

Вертикально інтегрований холдинг KSG Аgro займається виробництвом, зберіганням, переробкою і продажем зернових та олійних культур, а також свинарством.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали