Елеватор

Кооператив «Ягідки» отримав сертифікат «Органік Стандарт» на лохину

Кооператив «Ягідки» отримав сертифікат «Органік Стандарт» на лохину

Сільськогосподарський виробничий кооператив «Ягідки» (Київська область) отримав повний сертифікат органічного виробництва лохини «Органік Стандарт» і успішно подолав трирічний перехідний період.

Про це повідомили в асоціації «Укрсадпром».

Наразі підприємство є одним із найбільших виробників органічної лохини в Україні та Європі: загальна площа органічної ферми складає 55 га, під насадженнями – 34 га.

У 2018 році «Ягідки» експортували першу партію органічної лохини до ОАЕ. Сьогодні ведуться перемовини із закордонними партнерами щодо експорту української лохини на наступний рік за трьома напрямками.

За словами СEO та співвласника СВК «Ягідки» Олега Науменка, вони готуються у 2019 році вийти на східні ринки.

«Цей рік показав, що українські господарства можуть і мають конкурувати з садоводами з Польщі, але однією із обов’язкових умов є створення комфортної сучасної інфраструктури для життя та побуту працівників, – вважає він. – У 2019 році ми маємо намір організувати на власній території сучасні європейські гуртожитки з усією необхідною інфраструктурою для забезпечення максимально комфортних умов праці та відпочинку для персоналу».

СВК «Ягідки» є активним учасником потенційної кооперації виробників лохини Київської, Житомирської та Івано-Франківської областей. До кооперативу готові приймати нові господарства, що мають сертифікат GlobalG.A.P. і забезпечують прозорість і відповідальність у прийнятті рішень, щоб мати можливість формувати однорідні експортні партії вже в 2019 році.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!