Елеватор
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Елеватор

Компанія «Оліс» поставила на елеватор на Одещині два найбільші сепаратори

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Виробник обладнання для переробки зерна компанія «Оліс» завершила поставку зерноочисного обладнання на припортовий елеватор, що будується в Одеській області. Про це  AgroTimes повідомив комерційний директор компанії Володимир Чеглатонєв.

«За контрактом ми поставили два барабанних сепаратори «Луч ЗСО-300», які є найпотужнішими машинами цього типу не лише в Україні, але й у Європі. Їх продуктивність з попереднього очищення зерна складає 300 тонн/год. Один такий сепаратор ми відвантажили наприкінці 2019 року, другий – в останніх числах січня. Обладнання стане до роботи разом з новим елеватором на початку наступного зернового сезону», – розповів Чеглатонєв.

Він зауважив, що сепаратор «Луч ЗСО-300» є однією з останніх конструкторських розробок компанії і вперше був представлений «Оліс» минулого літа на виставці  «Агро-2019» в Києві. Наразі компанія виробила і поставила замовникам вже більше десятка цих машин.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!