Елеватор

Компанія BASF запустила нову лінію з виробництва фунгіцидів на заводі агрохімікатів у Іспанії

Компанія BASF запустила нову лінію з виробництва фунгіцидів на заводі агрохімікатів у Іспанії

Компанія BASF відкрила нову, вже п’яту лінію з виробництва фунгіцидів на заводі агрохімікатів у м. Таррагона, Іспанія. Загальний обсяг інвестицій у розширення потужностей склав 21 млн євро, що дозволить збільшити обсяги виробництва на 25%.

Нова лінія випускатиме фунгіциди для захисту зернових культур, фруктів та овочів. Препарати, створені на основі сучасних високоефективних діючих речовин, гарантуватимуть аграріям максимальну надійність у боротьбі з хворобами рослин, вирощуванні високоврожайних культур і таким чином сприятимуть подальшому сталому розвитку сільського господарства.

Загалом на виробничій ділянці виготовлятимуться понад 60 різних формуляцій, більшість з яких після пакування і маркування призначена на експорт на різні ринки по всьому світу.

На сьогодні до України з заводу в Таррагоні здійснюється постачання низки високоякісних препаратів BASF для захисту рослин, зокрема фунгіцидів для захисту зернових і спеціальних культур, таких як Абакус®, Альтерно®, Адексар® СЕ Плюс, Капало®, Орвего®, Піктор® та ін. В залежності від попиту на ринку України, запуск лінії розширить можливості постачання у майбутньому.

“Ми дуже раді розширенню потужностей на заводі в Таррагоні. Це важливий крок у втіленні стратегії зростання бізнесу BASF. На цьому майданчику ми виготовляємо низку фунгіцидів, і відтепер маємо нові можливості для запуску продуктів, які тільки надходитимуть у виробництво. Нинішні інвестиції означають, що ми й надалі будемо допомагати аграріям отримувати здорові сходи та урожай в достатній кількості”, – наголосив Андреас Хубер, віце-президент з регіональних операцій та управління поставками Департаменту захисту рослин.

За останнє десятиліття це найбільша інвестиція на заводі в Таррагоні. Відтепер це третій у світі завод BASF з виробництва формуляцій, після Бразилії і Північної Америки, і найбільший у Європі.

“Розширення виробництва створює фундамент для задоволення попиту на фунгіциди навіть за стрімкого зростання ринку”, – додала Енн Берг, віце-президент і керівник заводу в м. Таррагона, голова з виробництва регіону Іберія (Іспанія та Португалія).

Після відкриття виробничої ділянки на заводі з’явиться 30 нових робочих місць.

agro.basf.ua

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!