Елеватор

KMZ Industries завершив роботи з автоматизації Ніжинського жиркомбінату

KMZ Industries завершив роботи з автоматизації Ніжинського жиркомбінату

Компанія KMZ Industries виготовила і поставила на Ніжинський жиркомбінат 4 конусних силоси СМВУ 110.14 діаметром 11 метрів загальною ємністю зберігання 6 576 тонн.

Про це повідомляє пресслужба KMZ Industries.

Усі силоси – розробка конструкторського бюро заводу KMZ Industries. Оскільки ємності будуть використовуватися для зберігання виготовлюваного тут гранульованого шроту і піддаватимуться додатковим навантаженням, вони мають посилене днище, обладнані кріпильними вузлами для пристроїв руйнування склепінь, монтувалися під наглядом виробника.

У липні фахівці приступили до монтажу ємностей, і вже у вересні зведення було успішно завершено. Аби бути впевненим, що монтаж обладнання здійснюється належним чином, клієнт одразу замовив послугу шефмонтажу від KMZ Industries.

До портфеля KMZ Industries додався досвід автоматизації переробного підприємства –  одразу ж по завершенні монтажу приступили до автоматизації дільниць переробного комбінату.

«Переробне підприємство, звісно, має свої особливості, зокрема й щодо автоматизації, – розповів Олексій Ломакін,  керівник відділу автоматизації та електрифікації KMZ Industries. – І якщо такі етапи технологічного процесу, як приймання, очищення та зберігання насіння соняшника нам давно знайомі, то автоматизація специфічних, притаманних виключно переробнику, дільниці перевантаження олії (автоматизація наливу олії в залізничні цистерни, використовуючи досвід обслуговуючого персоналу), лінії грануляції тощо – це вперше для нас. Із завданням ми впоралися, дуже раді новому досвіду й готові впроваджувати його далі на переробних підприємствах нашої країни».

Читайте також: KMZ Industries впровадив перший реліз системи технічного обслуговування і ремонту елеватора