Елеватор
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Елеватор

КМЗ поставить конусні силоси на олійні заводи «Кернела»

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Вітчизняний виробник елеваторного обладнання KMZ Industries поставить 56 конусних силосівна заводи агропромислового холдингу «Кернел», повідомив AgroTimes  заступник гендиректора КМЗ Борис Рибачук.

«Це одне з найбільших поточних замовлень заводу. 56 конусних силосів діаметром 11 метрів поставимо на чотири оліє екстракційні заводи  «Кернела» – три діючих і один, який будується «з нуля». Силоси призначені як для зберігання сировини, так і для накопичення сухих продуктів переробки і відходів виробництва», – сказав Рибачук.

Він також розповів, що наразі  KMZ Industries виводить на ринок нову лінійку удосконалених силосів і перший силос з цієї лінійки діаметром 22 метри.

«В цих силосах полегшений зносостійкий дах, при цьому він конструктивно посилений. За рахунок використання тонших панелей силос став легшим, отже і дешевшим, втім не втратив своєї міцності. Також використано ще чимало елементів, які дозволяють персоналу більш зручно обслуговувати обладнання. Наприклад, замість традиційного люку силоси нової лінійки обладнуватимуться повноцінними двометровими дверима», – зазначив Рибачук.

За його словами, завод вже має кілька потенціальних контрактів на ці силоси і невдовзі відбудуться їх перші поставки і інсталяції на підприємствах зернозберігання.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!