Елеватор

Kernel встановлює на елеваторах дизельні генератори

Kernel встановлює на елеваторах дизельні генератори

8 елеваторів Kernel у  разі блекаутів забезпечубть основні технологічні процеси 12 джерел альтернативного живлення.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

За словами керівника департаменту зберігання Kernel  Миколи Солнцева, компанія придбала дизельні генератори різної потужності — від 120 до 1000 кВт*год й їх підключили на  елеваторах.

«Резервного живлення достатньо для покриття мінімальних технологічних потреб в умовах відсутності світла. На високопродуктивних елеваторах за допомогою генераторів запускаються технологічні лінії з однією зерносушаркою, на активах меншої виробничої потужності —  майже повний цикл виробництва», – зауважив він.

Фахівець додав, що на першому етапі було вирішено забезпечити резервними джерелами електроенергії тільки ключові елеватори, але після перших ракетних атак на обʼєкти критичної інфраструктури запустили другий етап проєкту з закупівлі додаткових генераторів на інші елеватори компанії.

Наразі служба закупівель Kernel замовила цю партію електростанцій для елеваторів. Поставки 13 установок потужністю від 80 до 500 кВт*год очікуються в лютому-березні. Ще 11 елеваторів компанії отримають енергетичне обладнання в плановому режимі.

Нагадаємо, Kernel за допомогою USAID розбудовуватиме власний термінал у порту Рені.