Елеватор

«Кернел» планує побудувати зерновий термінал у Чорноморську

«Кернел» планує побудувати зерновий термінал у Чорноморську

«Кернел» раозраховує восени 2016 року почати будівництво зернового терміналу потужністю перевалки 4 млн тонн на рік у Чорноморську (Одеська область).

«Загальний обсяг інвестицій у термінал оцінюється на рівні $100 млн, ‒ повідомив Андрій Веревський, голова ради директорів компанії, під час телефонної конференції з інвесторами. ‒ Ми узгодили майже всі документи. Сподіваємося, що до кінця літа закінчимо узгодження з Міністерством інфраструктури та на початку осені розпочнемо будівництво».

Наміри щодо розширення земельного банку, за його словами, поки стримуються відсутністю цікавих цінових пропозицій. «У свою чергу ми також не готові до агресивних покупок. Але розраховуємо, що наприкінці 2017 року чи на початку 2018-го знайдемо цікаві для нас активи», ‒ додав він.

Андрій Веревський також зазначив, що компанія вивчає можливості консолідації активів із переробки насіння соняшника.

«Нещодавно ми оголосили про одну угоду. Розглядаємо також можливість придбання інших виробничих потужностей. Я не певний, що нам удасться здійснити консолідацію в 2017 році, але ми розраховуємо на початок 2018 року», ‒ уточнив він.

Нагадаємо, наприкінці лютого 2016 року «Кернел» придбав за $95,8 млн у підконтрольного державі Укргазбанку права вимоги на маслоекстракційний завод «Еллада» потужністю переробки 560 тис. тонн насіння соняшника на рік.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!