Елеватор
Головне:
Елеватор

Kernel – на фінальному етапі запуску нового елеваторного комплексу

Kernel – на фінальному етапі запуску нового елеваторного комплексу

Kernel проводить пусконалагоджувальні роботи першої та другої черг елеваторного комплексу Старокостянтинівського ОЕЗ. Вже влітку компанія планує ввести в експлуатацію високотехнологічний об’єкт із перевалки олійних культур.

Про це повідомляє пресслужба Kernel.⠀
«Ми вийшли на фінальний етап запуску елеваторного комплексу загальною потужністю одночасного зберігання насіння соняшника 120 тис. тонн. Елеватори повноцінно запрацюють до приймання врожаю нового сезону. Це перша частина інвестиційного проєкту з будівництва Старокостянтинівського ОЕЗ, в який компанія спрямувала $130 млн. Наступним кроком стане введення в експлуатацію заводу з проєктним обсягом переробки насіння соняшника 1 млн тонн у рік», – зауважив директор з управління виробничими активами Kernel Юрій Пугач.
В компанії кажуть, що наразі готовність потужностей становить 40%, але вже до кінця року в Kernel сподіваються розпочати пусконалагоджувальні роботи і на заводі.

Директор Старокостянтинівського ОЕЗ Григорій Капустян розповів: «Проєкт заводу створювався під гаслом тотальної автоматизації. Відбір лабораторних зразків, розвантаження та завантаження транспорту реалізовано таким чином, щоб максимально автоматизувати процеси. Ми також ґрунтовно підійшли до логістики. Активно будуємо під’їздну залізничну колію з розгалуженням по території заводу загальною протяжністю понад 8 км. Для автоперевізників створили транспортний хаб. Функціонування всієї інфраструктури підприємства допоможе забезпечити власна теплоелектростанція, що генеруватиме 23,5 МВт електроенергії».
Нагадаємо, чистий прибуток «Кернел» збільшився у 3,3 рази. Також ми писали, що «Варіант Агро Буд» поставить обладнання для двох елеваторів Кернел.

Журнали