Елеватор

ІМК ремонтує елеватор, який став прихистком для чернігівчан

ІМК ремонтує елеватор, який став прихистком для чернігівчан

На елеваторі «Млибор» у Чернігові, який входить до складу ІМК, усувають завдані рашистськими обстрілами пошкодження.

Про це повідомляє пресслужба ІМК.

З перших днів війни співробітники елеватора ІМК в Чернігові організували на території підприємства бомбосховище для мешканців міста. Тут були спеціально обладнані місця прихистку, куди також передали все офісне кухонне обладнання (кавоварки, чайники, мікрохвильовки) і зробили запаси води, чаю та кави.

Понад 300 містян, зокрема близько 70 дітей, знайшли на елеваторі ІМК захист від жахливих артилерійських і авіаційних обстрілів, якими понад місяць російські загарбники тероризували чернігівців. 46 ворожих снарядів влучили і в будівлі елеватора. Напис «ЗДЕСЬ ЛЮДИ» не завадив російським нелюдам бомбити підприємство.

«Сьогодні на елеваторі усувають завдані будівлям і обладнанню пошкодження. Ми намагаємося провести ремонтні роботи власними силами й плануємо завершити протягом кількох тижнів.

Щиро дякуємо співробітникам елеватора «Млибор», завдяки особистій мужності і людяності яких вдалося зберегти життя сотень мешканців Чернігова», – зауважили в ІМК.

Нагадаємо, ІМК має намір засіяти близько 70% свого земельного банку. Також ми писали, що ІМК не співпрацюватиме з компаніями, що мають ділові стосунки з РФ.