Елеватор

IFC надає до $100 млн «НІБУЛОНу» для підвищення глобальної продовольчої безпеки

IFC надає до  $100 млн «НІБУЛОНу» для підвищення глобальної продовольчої безпеки

Міжнародна фінансова корпорація (IFC), член групи Світового банку, надає фінансування в розмірі до $100 млн найбільшій українській компанії «НІБУЛОН» для сприяння зміцненню інфраструктури, що пов’язана з агросектором, зниження втрат врожаю і підвищення глобальної продовольчої безпеки.

Про це повідомила прес-слжба «НІБУЛОНу».

Так, IFC надасть до $60 млн за рахунок власних ресурсів для фінансування заборгованості та залучить до $40 млн від інших кредиторів для підтримання планів «НІБУЛОНу» щодо нарощування обсягів торгівлі до 7 млн тонн протягом наступних чотирьох років – збільшення майже на 40%.

«У минулому році нам вдалося оптимізувати транспортні витрати на доставку зерна, скоротити терміни доставки, а також розвантажити дороги в декількох регіонах, – зазначив Олексій Вадатурський, генеральний директор «НІБУЛОНу». – У найближчі два-три роки ми плануємо створити сучасну систему зберігання і транспортування зерна».

«Ця інвестиція добре узгоджується з нашою стратегією допомоги Україні у збільшенні її агропромислового потенціалу за рахунок модернізації і покращення доступу до фінансових ресурсів і знань», – зазначив Джейсон Пеллмар, регіональний керівник IFC в Україні і Білорусі.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!