Елеватор

Grain Alliance встановив на Київщині метеостанцію

Grain Alliance встановив на Київщині метеостанцію

Grain Alliance (Баришівська зернова компанія) встановив сучасну бездротову метеостанцію неподалік МТБ «Березань» (Київська область).

За допомогою цієї метеостанції можна безперервно виміряти температуру і вологість повітря, швидкість і напрямок вітру, кількість опадів і атмосферний тиск, повідомили в компанії.

Станція працює автономно, живлення здійснюється від сонячної батареї. Отримана інформація надходить на монітор електронного дисплея, який можна переносити на відстань до 300 м від метеостанції.

Наразі монітор встановили на робочому столі агрономів. Всі дані про погоду, історію та інтервали вимірювання агрономи планують завантажувати на комп’ютер.

Моніторинг метеопоказників допомагають вибирати оптимальний термін сівби і поливу, визначити необхідну кількість добрив і засобів захисту, а також правильний час для їх внесення, зауважив агроном Баришівської зернової компанії Олексій Парфьонов.

У компанії планують встановити ще одну метеостанцію на Черкащині або Чернігівщині, яка, крім вищеназваних показників, дасть можливість вимірювати вологість ґрунту, а за допомогою SIM-карти інформація відразу надходитиме в мережу Інтернет.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!