Елеватор

Grain Alliance встановив на Київщині метеостанцію

Поділитись:
Grain Alliance встановив на Київщині метеостанцію

Grain Alliance (Баришівська зернова компанія) встановив сучасну бездротову метеостанцію неподалік МТБ «Березань» (Київська область).

За допомогою цієї метеостанції можна безперервно виміряти температуру і вологість повітря, швидкість і напрямок вітру, кількість опадів і атмосферний тиск, повідомили в компанії.

Станція працює автономно, живлення здійснюється від сонячної батареї. Отримана інформація надходить на монітор електронного дисплея, який можна переносити на відстань до 300 м від метеостанції.

Наразі монітор встановили на робочому столі агрономів. Всі дані про погоду, історію та інтервали вимірювання агрономи планують завантажувати на комп’ютер.

Моніторинг метеопоказників допомагають вибирати оптимальний термін сівби і поливу, визначити необхідну кількість добрив і засобів захисту, а також правильний час для їх внесення, зауважив агроном Баришівської зернової компанії Олексій Парфьонов.

У компанії планують встановити ще одну метеостанцію на Черкащині або Чернігівщині, яка, крім вищеназваних показників, дасть можливість вимірювати вологість ґрунту, а за допомогою SIM-карти інформація відразу надходитиме в мережу Інтернет.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями