Елеватор

Голландський банк розвитку FMO і Diligent Capital Partners придбали 16% акцій Allseeds

Голландський банк розвитку FMO і Diligent Capital Partners придбали 16% акцій Allseeds

Голландський банк розвитку FMO і Diligent Capital Partners спільно придбали 16% акцій Allseeds S.A. (Люксембург) – холдингової компанії великого українського виробника і експортера рослинних олій Allseeds Group.

Це дозволило компанії отримати фінансування для реалізації стратегії розвитку, що включає розширення потужностей з переробки насіння олійних культур, експорту олії та шроту і збільшення доданої вартості.

Угоду щодо купівлі акцій Allseeds закрито 19 вересня. Її реалізовували впродовж року.

Довідка

Голландський банк розвитку FMO у липні цього року поширив інформацію про підготовку проекту з видачі Allseeds кредиту на $15 млн для збільшення її потужностей і досягнення максимальної ефективності без купівлі нового обладнання. Однак зараз інформація про цей проект на сайті FMO відсутня.

Diligent Capital Partners (DCP) – менеджер з приватних інвестіцій в експортно-орієнтовані харчову промисловість і агробізнес. DCP очолював розробку і структурування договору та буде відповідати за управління інвестиціями  протягом всього інвестиційного плану.

Allseeds Group заснована в 2010 році. У порту «Южний» має олійноекстракційний завод потужністю переробки 2,4 тис. тонн насіння соняшника на добу (або 1,8 тис. тонн ріпаку, або 1,5 тис. тонн сої).

З червня 2017 року Allseeds будує в «Южному» другу чергу мультифункціонального, орієнтованого на переробку сої, олійного заводу потужністю переробки 5 тис. тонн на добу.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!