Елеватор

Глухівській Дослідній станції луб’яних культур повернули статус інституту

Глухівській Дослідній станції луб’яних культур повернули статус інституту

Дослідна станція луб’яних культур у Глухові відновила свій статус інституту. Таке рішення до 85-річчя установи ухвалила президія Національної академії аграрних наук України, повідомляє прес-служба Сумської облдержадміністрації.

Дослідна станція луб’яних культур займається виведенням та удосконаленням нових сортів льону та конопель.

«Протягом двох років ми вирощуємо сорти конопель, виведені глухівським Інститутом луб’яних культур, – розповів президент Академії наук провінції Хейлунцзян (Китай) Го Чжудзин. – Така співпраця буде продовжена, оскільки є взаємокорисною та перспективною».

Спектр застосування конопель практично безмежний, і в цьому їх унікальність, вважає він. І тому прогнозує великі перспективи та переваги у вирощуванні саме ненаркотичних конопель.

За словами директора Інституту луб’яних культур Ігоря Маринченка, на умовах контракту заклад спроможний забезпечити інноваційною продукцією найвимогливіших партнерів. Так, наразі укладено договір про наукову співпрацю з КНР, розпочато домовленості з представниками Литви.

Довідка

Інститут луб’яних культур було перейменовано на Дослідну станцію  Інституту  сільського господарства Північного сходу НААН України у 2012 році відповідно до наказу НААНУ.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!