Елеватор

Європейський виробник купує шість цукрозаводів «Т-Цукор»

Європейський виробник купує шість цукрозаводів «Т-Цукор»

Компанія Pfeifer&Langen (Німеччина) завершує операцію з придбання шести цукрових заводів в Тернопільській області, які раніше належали холдингу «Т-Цукор».

«Так, ми придбаваємо ці шість заводів», – зазначив генеральний директор ТОВ «Радехівський цукор» Віталій Сікорський.

За його словами, після банкрутства агрохолдингу «Мрія», власником якого, як і компанії «Т-Цукор» виступала сім’я Гут, майно цукрових заводів виступало заставою за кредитами «Промінвестбанку» і перейшло у власність банку.

«У кризовий для підприємств галузі період банк знайшов оптимальне рішення для підтримки бізнесу: виробничі потужності цукрових заводів перейдуть профільному інвесторові», – додав він.

До складу компанії «Т-Цукор» входили Борщівський, Бучацький, Збаразький, Козівський, Лановецький та Хоростківський цукрові заводи (Тернопільська область), а також завод «Городенка» (Івано-Франківська область).

«Ми неодноразово заявляли, і я хочу ще раз підкреслити, що цукровий холдинг «Т-Цукор» юридично ніколи не входив до складу агрохолдингу «Мрія», а безпосередньо належав родині Гут», – зауважив «Інтерфакс-Україна» фінансовий директор агрохолдингу «Мрія» Тон Хулс.

За його словами, продаж заводів жодним чином не вплине на роботу агрохолдингу і на процес реструктуризації боргу «Мрії». Компанія ніяким чином не залучена до процесу продажу.

Довідка

Pfeifer&Langen  – великий європейський виробник цукру. Зокрема, володіє цукровими заводами в Німеччині, Польщі, Румунії, Італії, Угорщині, Словенії, Чехії та Україні. В Україні їй належить Радехівський цукровий завод (Львівська область) і Чортківський цукровий завод (Тернопільська область).

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!