Елеватор

«ЕРУ» запустила на ОПЗ фасувальну установку для відвантаження добрив

«ЕРУ» запустила на ОПЗ фасувальну установку для відвантаження добрив

Компанія «ЕРУ Трейдинг» ввела в експлуатацію на ПАТ «Одеський припортовий завод» (ОПЗ) фасувальну установку для відвантаження хімічних добрив на внутрішній ринок, повідомила прес-служба компанії.

Нове обладнання продуктивністю до 40 біг-бегів на годину дозволяє відвантажувати карбамід марки «Б» у м’які контейнери, що спростить реалізацію хімічних добрив, йдеться в повідомленні.

Як відзначають у прес-службі «ЕРУ Трейдинг» з посиланням на її керуючого партнера Ярослава Мудрого, найближчим часом планується запуск другої фасувальної лінії з потужнішим обладнанням – до 50 біг-бегів на годину. «Цей важливий етап у розвитку нашої співпраці з ОПЗ дозволить фасувати до 1500 тонн карбаміду на день», – наголосив він.

Як повідомлялося, ОПЗ і група компаній «ЕРУ» працюють над вирішенням логістичних завдань, необхідних для нарощування поставок мінеральних добрив на ринок України. Зокрема, за даними співвласника «ЕРУ» Андрія Фаворова, сторони розглядають питання розширення підхідних залізничних шляхів, а також можливість використання барж для поставки карбаміду в центральну частину країни.

Наразі група «ЕРУ» використовує потужності ОПЗ на давальницьких умовах.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!