Елеватор

Елеватори G.R. Agro перейшли на нові умови надання і оплати послуг

З початку цьогорічної збиральної кампанії соняшнику представники групи G.R. Agro, проаналізувавши дані врожайності соняшнику від своїх партнерів – виробників сільгосппродукції, подовжили строк безкоштовного зберігання на власних елеваторах на 30 днів.

«Це дало змогу нашим партнерам без додаткових витрат, дочекавшись високих цін, покрити недобір врожаю за рахунок прийнятних цін. Також даний тренд щодо впровадження безкоштовного зберігання або збільшення терміну такого зберігання дуже швидко підхопили компанії-лідери зернового ринку, що дійсно надало велику підтримку виробникам сільгосппродукції», – повідомили в компанії.

Крім того, перед початком збиральної кампанії кукурудзи в G.R. Agro переглянули базисні показники вологості із стандартних 14% на 15% з метою підтримати виробників сільгосппродукції, зменшити їх витрати на сушіння та збільшити залікову вагу після сушіння зерна.

Також для зменшення фінансового навантаження на клієнтів елеваторів компанія  запровадила більш гнучкі умови оплати: цього сезону стало можливим сплатити послуги елеваторів після продажу частини врожаю, а не за передоплатою, як було раніше.