Елеватор

Елеватори «Астарти» планують вийти на 2,4 оберти з приймання зерна

Елеватори «Астарти» планують вийти на 2,4 оберти з приймання зерна

Агрохолдинг «Астарта» планує здійснити на своїх елеваторах в середньому щонайменше 2,4 обороти приймання і вивантаження зерна. 

Про це журналу The Ukrainian Farmer повідомив керівник департаменту закупівель і логістики агрохолдингу Валерій Павленко.

«Це дуже амбітний план, але будемо намагатися його здійснити. Звісно, ми, напевно, не зможемо зробити більше як два обороти на великих елеваторах, але малими, такими як Скороходівський, досягти цього цілком імовірно», – зауважив він. 

Валерій Павленко додав, що збільшення обсягів приймання зерна «Астарта» планує забезпечити зокрема завдяки давальницькій сировині. 

«Уже нині 15-20% зернообігу ми забезпечуємо зерном інших виробників, і надалі плануємо цю частку збільшувати», – підкреслив він. 

Наприклад, на Семенівському елеваторі, який був запущений цього року, першим зерном, що він прийняв, було саме давальницьке. 

«На цьому елеваторі ми плануємо поточного сезону зробити щонайменше 1,2 оберту завдяки тому, що 40-60% оберту забезпечить зерно сторонніх виробників», – додав Валерій Павленко. 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!