Елеватор
Головне:
Елеватор

Елеватор «Вапнярка» упроваджує систему автоматизації руху зерна

Елеватор «Вапнярка» упроваджує систему автоматизації руху зерна

Елеватор «Вапнярка», що належить до «Епіцентр Агро» з метою прискорення обслуговування автотранспорту упроваджує систему автоматизації руху зерна. Автотранспорт проводитиме на елеваторі не більше як 7 хв.

Про це йдеться в статті The Ukrainian Farmer.

Наразі заїхавши на територію, вантажівки можуть одночасно зважуватись на двох вагах. Треті ваги призначені для зважування порожніх автомобілів. Після відбору зразків продукції автоматичними пробовідбірниками InterSystems зерно відправляють на вивантаження.

На підприємстві працює одночасно три лінії приймання, які оснащено авторозвантажувачами із заднім і боковим вивантаженням. Потужність приймання — 200 т/год, а загалом протягом доби елеватор здатен приймати й сушити 4500 т кукурудзи.

Нині на «Вапнярці» завершується упровадження системи автоматизації руху зерна по території елеватора. Це потрібно для того, щоб унеможливити будь-які затримки через людський чинник і зменшити навантаження на персонал. Автотранспорт проводитиме на елеваторі не більше як 7 хв.

Нагадаємо, стрічкові транспортери економніші за ланцюгові. Також ми писали, що на «Вапнярці» економлять пальне завдяки сушаркам LAW.

Журнали