Елеватор

Елеватор Grain Alliance у Словаччині перевалив 120 тис. тонн зерна

Баришівська зернова компанія, яка на початку квітня 2022 року придбала зерносховище потужністю 20 тисяч тонн одночасного зберігання у місті Чєрна-над-Тисою у Словаччині, вже перевалила через нього велику кількість зерна.

Про це в інтерв’ю The Ukrainian Farmer розповів президент Баришівської зернової компанії Grain Alliance. Євгеній Радовенюк.

Він нагадав, що після повномасштабного вторгнення рф до України компанія придбала  елеватор у Чєрнінад-Тисою (Словаччина). До часу придбання він уже понад вісім років не працював.

«У червні 2022-го на цей елеватор надійшов перший вантаж із України. Загалом нам уже вдалося перевалити через нові потужності 120 тисяч тонн зерна», – констатував Євгеній Радовенюк.

На його переконання, цього успішного проєкту не було б, якби не віддана праця колективу компанії. «Елеватор відновлювали змінні бригади працівників-українців, вік яких був 60 і більше років. Вони доклали просто надзвичайні зусилля, щоб новий підрозділ успішно запрацював у такі стислі строки», – додав Євгеній Радовенюк.

Нагадаємо, Grain Alliance придбав елеватор у Словаччині.