Елеватор

ДПЗКУ здійснить форвардні закупівлі понад 500 тис. тонн зернових

ДПЗКУ здійснить форвардні закупівлі понад 500 тис. тонн зернових

Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) найближчим часом планує розпочати форвардні закупівлі зернових у розмірі  понад 500 тис. тонн.

Відповідної домовленості досягнули президент Китайської національної корпорації машинної промисловості і генеральних підрядів (ССЕС) Ян Цзін та в.о. голови правління ДПЗКУ Олександр Григорович.

Про це повідомляє прес-служба ДПЗКУ.

«Ми плануємо реалізувати програму закупівель озимих та ярих культур майбутнього врожаю, на що буде направлено понад 1,1 млрд грн. авансових платежів згідно з кредитним договором із ССЕС, ‒ зазначив Олександр Григорович. ‒ Відповідне погодження з боку ССЕС ми отримали після успішного завершення переговорів з китайською стороною».

За його словами, держкорпорація планує в три етапи закупити до 200 тис. тонн продовольчої та фуражної пшениці, 200 тис. тонн кукурудзи та до 150 тис. тонн ячменю й сої.

«Нам вдалося суттєво активізувати нашу співпрацю з ССЕС у рамках реалізації спільного проекту з поставок українських зернових до Китаю та інших напрямків спільної діяльності, передбачених генеральним та кредитними договорами. – підкреслив в.о. голови правління.

Він підкреслив, що форвардні закупівлі саме озимих культур корпорація здійснюватиме вперше за шість років існування.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!