Елеватор

ДПЗКУ отримала перші 60 млн грн. відшкодованого ПДВ

ДПЗКУ отримала перші 60 млн грн. відшкодованого ПДВ

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) у жовтні отримала перші 60,164 млн грн. відшкодованого податку на додану вартість.

Про це повідомив заступник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Сень.

За його словами, коропорація посилила співпрацю з Державною фіскальною службою з проведення необхідних перевірок і виправлення недоліків, виявлених під час них.

«Та враховуючи, що філії ДПЗКУ є майже в кожному регіоні України, і тільки в цьому році закупляли зернові більше, ніж у 1300 контрагентів, проведення перевірки податковими органами потребує значних зусиль і часу. На сьогодні компанії відшкодовано понад 60 млн гривень, проте є підстави очікувати, що результати зустрічних перевірок дадуть можливість найближчим часом отримати більшу частину заявленого до відшкодування ПДВ», ‒ зазначив заступник голови правління.

Він наголосив, що корпорація націлена на забезпечення роботи лише з тими партнерами, які працюють прозоро з чітким дотриманням вимог чинного законодавства.

Водночас ДПЗКУ значно збільшила обсяги закупівель зерна безпосередньо у сільгоспвиробників. Їх частка у закупівлях корпорації за рік зросла з 21 до 50%.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!