Елеватор

Датчики вібрації попередять про дисбаланс в роботі вентиляторів сушарки

Датчики вібрації попередять про дисбаланс в роботі вентиляторів сушарки

Якщо на елеваторі сушать продукт, який не проходить попереднє очищення та має підвищену вологість, необхідно здійснювати регулярний огляд турбовентиляторів.

Про це повідомляє пресслужба KMZ Industries.

Через налипання продукту на крильчатку виникає дисбаланс в роботі вентиляторів. Від підвищеної вібрації можуть розкручуватися болти або навіть розриватися зварювальні шви. Про виникнення дисбалансу попереджає система автоматизації (спрацьовують датчики вібрації), крім того, на це вказує явний підвищений шум при роботі вентиляторів. Якщо ігнорувати такі попередження, це може призвести до зупинки сушарки не один день.

Зовнішній огляд конструкції, де встановлено турбовентилятори, може дати сигнал про те, що існує підвищена вібрація. Деформації або виходу з ладу тих чи інших частин обладнання завжди передують якісь дрібниці, наприклад, відкручена гайка.

Для огляду болтових з’єднань та лопатей не потрібно розбирати чи демонтувати вентилятор. Все це видно через оглядовий лючок.

Проводячи регулярний огляд, ви запобігаєте ситуації несподіваної поломки обладнання та запас часу на плановий ремонт.

Нагадаємо, KMZ Industries звів елеватор на Львівщині. Також ми писали про те, що KMZ Industries удосконалює деякі конструкції.