Елеватор
Головне:
Елеватор

«Даноша» збудує ще один біогазовий завод

«Даноша» збудує ще один біогазовий завод

Компанія «Даноша» (Івано-Франківська область) у 2017 році планує почати будівництво біогазового заводу потужністю 1,1 МВт.

«Ми починаємо будівництво другого біогазового заводу. Один вже працює на території одного з найбільших наших свинокомплексів у селі Копанки Івано-Франківської області. Наступний біогазовий завод планується почати в цьому році. Він має бути досконалішим за попередній», – зазначила начальник відділу зовнішніх зв’язків та розвитку компанії Любов Богачевська під час VI Міжнародного форуму IFC з харчової безпеки.

За її словами, будівництво заводу розраховано на два роки. Засоби для реалізації проекту планується залучити в міжнародній фінансовій організації NEFCO та інвестфонду IFU.

«Даноша» і надалі має намір розширювати виробництво. На сьогодні загальне поголів’я свиней компанії складає 180 тис. голів.

«Ми плануємо розширюватися, але нам потрібні нові ферми. Плануємо їх будувати і хотіли б наростити поголів’я на 11,9 тис. голів», – додала Любов Богачевська.

Вона уточнила, що зараз «Даноша» шукає земельну ділянку під будівництво м’ясопереробного заводу.

«Дуже складно йде процес пошуку земельної ділянки для переробного заводу. Ми стикаємося з питаннями особливо цінних земель, санітарно-захисних зон для заводу, із землями резерву», – пояснила представник компанії.

Довідка

«Даноша» – сільськогосподарська компанія зі 100% -м данським капіталом. Входить до складу данської групи компаній Axzon A/S, що займається розвитком свинарських комплексів у Данії, Польщі, Україні та Росії. Група є одним з найбільших виробників свинини в Польщі і Україні. Має закритий цикл виробництва, що дозволяє не імпортувати сировину для кормів, а вирощувати їх в Україні.

Крім свинарства, в Україні група займається рослинництвом, виробництвом комбікормів, біогазу та електроенергії.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!