Елеватор

Bunge інвестувала $180 млн у перевантажувальний комплекс у Миколаївському морпорту

Bunge інвестувала $180 млн у перевантажувальний комплекс у Миколаївському морпорту

Транснаціональна компанія Bunge інвестувала $180 млн у будівництво виробничо-перевантажувального комплексу, який включає завод із виробництва рослинної олії, термінал із перевалки олії і розширені потужності зернового терміналу.

Цей проект є однією з найбільших американських інвестицій в аграрний сектор економіки України.

Завдяки роботі нового виробничо-перевантажувального комплексу «Бунге Україна» обсяг експорту виробленої в Україні продукції і перевалки вантажів в порту збільшиться на 1 млн тонн.

Потужності заводу з виробництва рослинної олії дозволяють щорічно переробляти 790 тис. тонн насіння олійних культур (2,4 тис. тонн соняшника і 1,7 тис. тонн сої в день).

Перевалочні потужності компанії збільшилися на 1,75 млн тонн зерна, шроту і масла щорічно.

За словами керуючого директора «Бунге Україна» Дмитра Горшунова, виробничо-перевалочний комплекс продовжує стратегію компанії, спрямовану на розвиток інфраструктури в Миколаївському морському порту. У 2011 році компанія побудувала в цьому порту перевалочний термінал, який розширив зернові експортні потужності України на 3 млн тонн на рік.

«Сукупна вартість обох проектів становить $280 млн, і ми продовжимо інвестувати не тільки в розвиток інфраструктури та експортних потужностей українських портів, а й в український АПК у цілому», ‒ зазначив він.

Довідка

Bunge ‒ провідна світова компанія в сфері агробізнесу та продуктів харчування. Вона здійснює діяльність більше ніж у 40 країнах світу.

Bunge займається закупівлею, продажем, зберіганням олійних і зернових культур, переробкою олійних, виробництвом цукру й етанолу з цукрової тростини, переробкою пшениці, кукурудзи і рису для виготовлення інгредієнтів, що використовуються компаніями-виробниками продуктів харчування; продає добрива у Південній Америці.

Основні активи Bunge в Україні ‒ Дніпропетровський маслоекстракційний завод (соняшникова олія під ТМ «Олейна», «Розумниця») і дочірнє підприємство з іноземною інвестицією «Сантрейд» (Київ) з елеваторами в регіонах України. Також здійснює торгівлю засобами захисту рослин і насіннєвим матеріалом.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!