Елеватор

Будівництво елеваторного комплексу «НІБУЛОНу» в Миколаєві має завершитися в середині лютого

Будівництво елеваторного комплексу «НІБУЛОНу» в Миколаєві має завершитися в середині лютого

У Миколаєві компанія «НІБУЛОН» веде масштабне будівництво комплексу з перевалювання зернових та олійних культур у складі перевантажувального термінала ємністю близько 43 тис. тонн. Воно було розпочате в листопаді 2017 року за підтримки Міжнародної фінансової корпорації.

Завершення будівництва елеваторного комплексу на території перевантажувального термінала компанії у Миколаєві заплановане на середину лютого, а реконструкція вантажного причалу – до 1 березня 2018 року, повідомили у прес-службі «НІБУЛОНу».

Важлива особливість цього будівництва – роботи виконуються в умовах діючого підприємства.

В результаті виконання робіт довжина вантажного причалу буде збільшена до 222 м. Завдяки цьому загальна довжина причального фронту на перевантажувальному терміналі становитиме майже 800 м, що дасть можливість одночасно приймати до п’яти суден.

Робота нового перевантажувального комплексу у Миколаєві дозволить підвищити ефективність збудованого на власному суднобудівному підприємстві флоту компанії, який після завершення будівництва елеваторного комплексу і причалу використовуватиметься виключно як транспорт для перевезення сільськогосподарської продукції та інших вантажів, а не як ємності для зберігання на воді.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!