Елеватор
Головне:
Елеватор

Білозаводський елеватор завантажив соняшником залізничний маршрут за 20 годин

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Білозаводський елеватор ТОВ «СП Білий Колодязь» на Харківщині з початку 2019/20 зернового сезону здійснив півтори оберти обсягу одночасного зберігання зерна, який складає понад 100 тис. тонн. Про це AgroTimes повідомив директор підприємства Сергій Щербань.

За його словами левову частку відвантажень елеватор здійснив на залізничний транспорт, відправивши за 5 місяців 1860 вагонів зерна у складі 32 маршрутів. Переважно  підприємство відвантажувало пшеницю, але працювало і з іншими культурами.

«Цього сезону ми вперше здійснили маршрутні відправки соняшнику. Вже обробили три таких маршрути, останній – нещодавно, наприкінці листопада. При цьому досягли рекордного часу завантаження повного залізничного складу, тобто 54 вагонів, олійним насінням – на все витратили лише 20 годин. Наскільки я знаю, так швидко соняшник в Україні жоден елеватор ще не вантажив», – розповів Щербань.

Для збільшення швидкості відвантаження соняшнику підприємство цього року модернізувало власне сепараторне обладнання, а саме дві зерноочисні машини БСХ-300. Спільно з їх виробником, Хорольським машинобудівним заводом,  продуктивність кожної машини по очищенню насіння було подвоєно – до 60-70 тонн/година.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!