Елеватор

«Астарта» вклала в програму з будівництва елеваторних потужностей 56 млн євро

«Астарта» вклала в програму з будівництва елеваторних потужностей 56 млн євро

Агрохолдинг «Астарта» вклала в розширення потужностей зі зберігання зерна, яке було реалізовано в межах програми «Зерно Астарти», приблизно 56 млн євро. 

Про це журналу The Ukrainian Farmer розповів керівник департаменту закупівель і логістики агрохолдингу Валерій Павленко.

За його словами, ці кошти було залучено в ЄБРР, IFC та Європейського Інвестбанку. 

Холдинг сподівається окупити витрати по кожному збудованому елеватору протягом 5-7 років залежно від місця його розташування, обсягу зберігання, кількості обертів за сезон.

Валерій Павленко зазначив, що програма «Зерно Астарти» була розроблена у 2014 році, і у 2016 році компанія розпочала її реалізацію. 

У 2019/20 маркетинговий рік «Астарта» ввійшла з сімома сучасними елеваторами загальною місткістю зернозберігання 554 тис. тонн (не враховуючи трьох робочих об’єктів на Полтавщині). 

«Завдяки реалізації програми «Зерно Астарти» за три з половиною роки ми зросли більше ніж в дев’ять разів. Тепер маємо не лише необхідні для нас потужності, а ще й з добрим запасом. Цей запас плануємо використовувати для розвитку елеваторного бізнесу», – зауважив Валерій Павленко.  

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!