Елеватор
Головне:
Елеватор

«Астарта» реалізувала в І півріччі на 58% цукру більше

«Астарта» реалізувала в І півріччі на 58% цукру більше

Агрохолдинг «Астарта» в І півріччі 2017 року отримав у сегменті цукровиробництва дохід у 108 млн євро, що майже на 80% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Обсяги реалізації цукру зросли на 58% до приблизно 223 тис. тонн.

«Астарта» за шість місяців цього року відправила на експорт 57% цукру, повідомляє прес-служба компанії.

Доходи компанії в сегменті рослинництва зросли на 130% порівняно з аналогічним періодом 2016 року – до 80 млн євро. Зростання переважно обумовлено збільшенням обсягів реалізації зернових до 494 тис. тонн (+146%). Експорт склав 91% доходів сегмента.

До середини серпня дочірні компанії «Астарти» завершили збирання ранніх зернових.

Середня врожайність пшениці становила 5,1 тонн/га в умовах посухи в центральних та південних областях України. Водночас на заході країни середня врожайність склала понад 6,4 тонн/га.

Виробництво сої забезпечило «Астарті» протягом І півріччя дохід у 43 млн євро, що на 12% більше, ніж за аналогічний період минулого року. На експорт припало 87% продажів у сегменті.

Виручка молочного сегменту склала 15 млн євро, що на 28% більше, ніж у І півріччі 2016 року. На кінець І півріччя 2017 року загальна поголів’я ВРХ становило близько 30 тис. голів, а кількість дійних корів – понад 15,4 тис. голів. Продажі молока сягнули 52 тис. тонн.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали