Елеватор
Головне:
Елеватор

«Артемсіль» запустила випуск очищеної солі європейського рівня

Поділитись:
«Артемсіль» запустила випуск очищеної солі європейського рівня

Держпідприємство «Артемсіль» розпочало виробництво очищеної харчової солі. Планується, що нова продукція буде йти як на експорт, так і на внутрішній ринок.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Для отримання солі вищого ґатунку в існуючу технологію був інтегрований процес фотосепараціі, який дозволив усунути з кам’яної солі темні включення природного походження (ангідриди). В результаті сіль отримала більш привабливий зовнішній вигляд, а також в ній збільшився вміст NaCl до 99%.

«Ми почали виробництво солі вищого ґатунку в сучасній упаковці зі збереженням традиційного зовнішнього вигляду пачки, – зазначила керівник підприємства Вікторія Луценко. – Реалізація цього проекту дозволить нам поліпшити якість продукції, збільшити присутність ДП «Артемсіль» на експортних ринках і створити нові робочі місця».

Випуск очищеної харчової солі запущений на двох рудниках підприємства одночасно. Сіль фасується по 0,5 та 1 кг. Після додаткового очищення і якісної упаковки вона відповідає європейським нормам якості, зазначили в «Артемсолі».

Програма з реконструкції і модернізації всіх рудників була розпочата на підприємстві в 2016 році. Основні інвестиції в закупівлю імпортного високотехнологічного обладнання склали 23,5 млн грн.  

«Артемсіль» планує продовжити технічне переоснащення рудників і перейти до випуску очищеної солі на всіх виробничих лініях.

AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!