Елеватор

«Артемсіль» запустила випуск очищеної солі європейського рівня

«Артемсіль» запустила випуск очищеної солі європейського рівня

Держпідприємство «Артемсіль» розпочало виробництво очищеної харчової солі. Планується, що нова продукція буде йти як на експорт, так і на внутрішній ринок.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Для отримання солі вищого ґатунку в існуючу технологію був інтегрований процес фотосепараціі, який дозволив усунути з кам’яної солі темні включення природного походження (ангідриди). В результаті сіль отримала більш привабливий зовнішній вигляд, а також в ній збільшився вміст NaCl до 99%.

«Ми почали виробництво солі вищого ґатунку в сучасній упаковці зі збереженням традиційного зовнішнього вигляду пачки, – зазначила керівник підприємства Вікторія Луценко. – Реалізація цього проекту дозволить нам поліпшити якість продукції, збільшити присутність ДП «Артемсіль» на експортних ринках і створити нові робочі місця».

Випуск очищеної харчової солі запущений на двох рудниках підприємства одночасно. Сіль фасується по 0,5 та 1 кг. Після додаткового очищення і якісної упаковки вона відповідає європейським нормам якості, зазначили в «Артемсолі».

Програма з реконструкції і модернізації всіх рудників була розпочата на підприємстві в 2016 році. Основні інвестиції в закупівлю імпортного високотехнологічного обладнання склали 23,5 млн грн.  

«Артемсіль» планує продовжити технічне переоснащення рудників і перейти до випуску очищеної солі на всіх виробничих лініях.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!