Елеватор

«Артемсіль» повністю компенсувала втрату російського ринку збуту європейським

Поділитись:
«Артемсіль» повністю компенсувала втрату російського ринку збуту європейським

За підсумками І півріччя 2017 року державне підприємство «Артемсіль» виробило 780 тис. тонн солі.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Зазначається, що цього року втрату російського ринку вдалося повністю компенсувати за рахунок збільшення поставок до країн далекого зарубіжжя. Так, за шість місяців 2017 року європейським споживачам відвантажено 391 тис. тонн продукції, що вп’ятеро більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Істотно зріс експорт до Угорщини, Польщі, Румунії, Словаччини. Для порівняння: до РФ за аналогічний період минулого року було направлено 236 тис. тонн солі.

Також цього року збільшилися відвантаження на внутрішній ринок.

Рудники підприємства перевиконали план виробництва солі на 16,8%. Також за І півріччя 2017 року обсяг видобутку зріс на 31% порівняно з 2016 роком.

За перші шість місяців цього року підприємство більше, ніж утричі збільшило випуск солі меленої без пакування ‒ 552,6 тис. тонн, або 70% від загального обсягу видобутку. Крім того, незначно збільшився випуск харчової солі, затареної в мішки.

Водночас зі зміною кон’юнктури ринку знизився попит на деякі види продукції. На 10% скоротився випуск фасованої солі (82,7 тис. тонн), на 30% ‒ йодованої (24 тис. тонн). Підприємство виробило на 25% менше солебрикетів (9 тис. тонн) і на 60% ‒ соляних блоків (1,8 тис. тонн). Солі, затареної в МКР, ДП «Артемсіль» реалізувало 26,7 тис. тонн, що становить лише 12% від рівня минулого року.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями