Елеватор
Головне:
Елеватор

Арештовано банківські рахунки трьох підприємств «Астарти»

Арештовано банківські рахунки трьох підприємств «Астарти»

Печерський районний суд Києва за клопотанням прокурора департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Дениса Ковіна наклав арешт на рахунки трьох компаній, що входять в агрохолдинг «Астарта»: ТОВ «Цукорагропром», ТОВ «Хмельницьке» і ТОВ «Волочиськ-Агро» в «ІНГ Банк Україна».

Відповідно до повідомлення в системі розкриття судових рішень, таку ухвалу суд ухвалив 30 серпня, а клопотання прокуратура подала в рамках досудового розслідування в кримінальному провадженні, відкритому 7 червня цього року через підозри в ухиленні від сплати податків.

Як наголошується в документі, службові особи «Цукорагропром» у 2016-2017 роках поставили п’яти підприємствам «Астарти», серед яких – два зазначених вище, 85 тис. тонн рідкого технічного аміаку на 715 млн грн. Інші подробиці справи відсутні.

Відповідно до визначення суду, підприємствам надана можливість сплачувати з арештованих рахунків податки та заробітну плату.

Крім того, Печерський суд 30 серпня надав прокурорам і слідчим тимчасовий доступ до речей і документів ТОВ «Волочиськ-Агро», ТОВ «Інвестиційно-промислова компанія «Полтавазернопродукт», ТОВ «Агрофірма «Добробут» і ТОВ «Хмельницьке».

Прокуратура, зокрема, отримала право на вилучення оригіналів договорів, накладних, листів, доручень та інших документів за операціями з «Цукорагропромом» та іншими підприємствами з купівлі-продажу рідкого аміаку та його зберігання, а також дані про основні економічні показники роботи сільськогосподарських підприємств, посівних площах і внесення добрив.

6 вересня в головному офісі «Астарти» було проведено обшук за ініціативою Генпрокуратури за участю озброєних правоохоронців і з порушенням процесуальних норм, повідомили в компанії. Холдинг вважає дії силових структур надмірними та необґрунтованими, кваліфікуючи їх як відкритий тиск на бізнес.

«Астарта» уточнила, що протягом кількох годин через обшук була заблокована робота компанії та її підприємств, а також залишаються заблокованими окремі рахунки. Однак всі виробничі процеси на підприємствах агрохолдингу відбуваються у звичайному режимі.

Керівництво компанії звернулося до Генпрокуратури та керівництва країни щодо неприпустимості силового тиску на бізнес і має намір оскаржити дії силовиків у встановленому законом порядку.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали