Елеватор

АМКУ оштрафував фізособу за отримання без дозволу контролю над «Клубом сиру» та «Дубномолоком»

АМКУ оштрафував фізособу за отримання без дозволу контролю над «Клубом сиру» та «Дубномолоком»

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував фізособу – громадянина України у зв’язку з одержанням ним контролю над ТОВ «Клуб сиру» і ПрАТ «Дубномолоко» – великих молочних підприємств, які входять до групи компаній «Континіум», без отримання дозволу АМКУ на 102 тис. грн по кожній із цих справ.

Згідно з рішенням АМКУ, штраф у сумі 102 тис. грн також накладено на фізособу – громадянина України у зв’язку з одержанням ним контролю над іншими компаніями групи, зокрема, ТОВ «КОМО-експорт», «Канівсиртрейд», «Українська сирна компанія».

Водночас, як повідомляється на сайті АМКУ, тепер дозвіл на отримання контролю над компаніями надано. Зокрема, в разі «Дубномолока» фізособа отримала контроль спільно з Estera Corporate Services (Bvi) Limited (Британські Віргінські острови), а у випадку з «Клубом сиру» – спільно з «Іраті Холдингз Лтд» (Кіпр).

За даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, бенефіціарами зазначених молочних компаній є народний депутат Степан Івахів, Роман і Софія Єремєєви – діти покійного народного депутата Ігоря Єремєєва.

Довідка

Основними бізнес-напрямками групи компаній «Континіум» є торгівля паливом (мережа WOG), харчова промисловість (молочна компанія «Галичина», виробники сирів «КОМО» і «Клуб сиру»), телекомунікації (оператор «CDMA Україна»), виробництво будматеріалів (виробник цегли «Євротон»), фінанси, нерухомість.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!