Елеватор

АМКУ оштрафував фізособу за отримання без дозволу контролю над «Клубом сиру» та «Дубномолоком»

Поділитись:
АМКУ оштрафував фізособу за отримання без дозволу контролю над «Клубом сиру» та «Дубномолоком»

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував фізособу – громадянина України у зв’язку з одержанням ним контролю над ТОВ «Клуб сиру» і ПрАТ «Дубномолоко» – великих молочних підприємств, які входять до групи компаній «Континіум», без отримання дозволу АМКУ на 102 тис. грн по кожній із цих справ.

Згідно з рішенням АМКУ, штраф у сумі 102 тис. грн також накладено на фізособу – громадянина України у зв’язку з одержанням ним контролю над іншими компаніями групи, зокрема, ТОВ «КОМО-експорт», «Канівсиртрейд», «Українська сирна компанія».

Водночас, як повідомляється на сайті АМКУ, тепер дозвіл на отримання контролю над компаніями надано. Зокрема, в разі «Дубномолока» фізособа отримала контроль спільно з Estera Corporate Services (Bvi) Limited (Британські Віргінські острови), а у випадку з «Клубом сиру» – спільно з «Іраті Холдингз Лтд» (Кіпр).

За даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, бенефіціарами зазначених молочних компаній є народний депутат Степан Івахів, Роман і Софія Єремєєви – діти покійного народного депутата Ігоря Єремєєва.

Довідка

Основними бізнес-напрямками групи компаній «Континіум» є торгівля паливом (мережа WOG), харчова промисловість (молочна компанія «Галичина», виробники сирів «КОМО» і «Клуб сиру»), телекомунікації (оператор «CDMA Україна»), виробництво будматеріалів (виробник цегли «Євротон»), фінанси, нерухомість.

Інтерфакс-Україна

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями