Елеватор

Акціонер ХТЗ Олександр Ярославський має намір відновити роботу заводу без сторонніх інвестицій

Акціонер ХТЗ Олександр Ярославський має намір відновити роботу заводу без сторонніх інвестицій

Власник і президент групи компаній DCH Олександр Ярославський, якому належить контрольний пакет акцій Харківського тракторного заводу (ХТЗ), не має наміру залучати сторонні інвестиції для відновлення роботи підприємства.

«Завод важкий, але, виходячи з нашого досвіду, підняти його можна. Фахівці є, виробничі майданчики є, бажання є. Гроші у мене є і нікого залучати не збираюся», ‒ сказав він на прес-конференції в Харкові.

За словами Ярославського, для того, щоб якнайшвидще запустити виробництво тракторів на ХТЗ, необхідно вирішити проблему з блокуванням рахунків підприємства й арештом його майна, що пов’язано з кримінальними провадженнями щодо призначеного в березні 2016 року керівника ХТЗ Андрія Коваля.

У разі розблокування рахунків заводу, зазначив Ярославський, виникне можливість погасити заборгованість по зарплаті перед працівниками заводу. Її загальна сума сягнула 20 млн грн.

При цьому бізнесмен відзначив, що для успішної роботи підприємства знадобляться десятки мільйонів доларів.

За словами Ярославського, під час його зустрічі з президентом Петром Порошенком 9 червня останній підтримав пропозицію про відновлення виробництва продукції для оборонної галузі на ХТЗ.

«Потрібно буде налагоджувати виробництво, потрібне держзамовлення, потрібні інвестиції. Вони вже оцінюються близько 350-400 млн грн.”, ‒ зазначив він.

Основними ринками для збуту тракторів виробництва ХТЗ Ярославський назвав внутрішній ринок, а також ринки Казахстану і Росії.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!