Елеватор
Головне:
Елеватор

«Агротон» хоче придбати у «Кернела» новостворену компанію

Поділитись:
«Агротон» хоче придбати у «Кернела» новостворену компанію

АТ «Сільськогосподарська виробнича фірма «Агротон» (Луганська область) із агрохолдингу «Агротон» планує придбати ТОВ «Сіверський елеватор» (Полтава), яке входить в агрохолдинг «Кернел».

Згідно з повідомленням Антимонопольного комітету України, «Агротон» звернувся до відомства за дозволом на придбання понад 50% у «Сіверському елеваторі».

Відповідно до даних держреєстру, «Сіверський елеватор» зареєстровано 6 червня 2018 року. Його статутний фонд становить 17,325 млн грн, а безпосереднім засновником виступило ТОВ «Кернел-трейд».

За цією ж юридичною адресою знаходиться ПрАТ «Полтавське хлібоприймальне підприємство» (ХПП), що входить в групу елеваторів «Кернел», а за такою поштовою адресою – офіс регіонального представництва «Кернела» в Полтавській, Чернігівській і Сумській областях.

Згідно з даними галузевих ресурсів, в Сіверську (Бахмутський район), на кордоні Донецької та Луганської областей, знаходиться лінійний елеватор Полтавського ХПП потужністю зберігання 15,3 тис. тонн.

Довідка

«Агротон» спеціалізується на вирощуванні зернових і олійних культур, виробництві та реалізації продукції тваринництва. Земельний банк у Луганській і Харківській областях становить близько 118 тис. га. Групі також належать дві птахофабрики в Луганській області.

Інтерфакс-Україна

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!