Елеватор
Головне:
Елеватор

«Агропросперіс» у 2016 році збільшив експорт агропродукції до 2,5 млн тонн

«Агропросперіс» у 2016 році збільшив експорт агропродукції до 2,5 млн тонн

У 2016 року група компаній «Агропросперіс» експортувала понад 2,5 млн тонн агропродукції, що на 1 млн тонн більше, ніж торік.

1,3 млн тонн у структурі експорту склали зернові й олійні культури виробництва компаній групи, ще 1,2 млн тонн було закуплено в малих та середніх агровиробників в рамках сервісної платформи «Агропросперіс», повідомила прес-служба компанії.

80% агропродукції в 2016 року «Агропросперіс» експортував до країн Азії, Європи й Африки. Найбільшу частку в експорті ‒ 30% ‒ має Індія. Країни Євросоюзу стали другим за величиною споживачем зернових й олійних культур (23%).

Найбільший попит на міжнародних ринках має пшениця, її частка в експорті групи перевищує 50%.

«Цього року «Агропросперіс» продовжує активну закупівлю агропродукції на ринку. Безперебійну логістику понад 2 млн тонн ми здійснюємо через 12 потужних елеваторів, якими управляє група, – зазначив генеральний директор групи компаній «Агропросперіс» Ігор Осьмачко. ‒ Особливу увагу ми приділяємо розвитку річкової та залізничної логістики. На сьогодні група оперує двома власними баржами загальною ємністю 10 тис. тонн агропродукції та 200 сучасними вагонами-зерновозами загальною місткістю 14 тис. тонн, виробленими на наше замовлення Крюківським вагонобудівним заводом».

Довідка

Група компаній «Агропросперіс» фінансує виробництво й експорт агропродукції в Україні з 2007 року. Поставляє національним агровиробникам весь комплекс товарів і послуг для виходу на світові ринки. Основний інвестор – група фондів під управлінням NCH Capital (США).

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали