Елеватор

Агрокомпанію «Оболоні» придбає «Агрохолдинг 2012» Герег

Агрокомпанію «Оболоні» придбає «Агрохолдинг 2012» Герег

ТОВ «Агрохолдинг 2012» (Хмельницька область) має намір придбати у виробника пива ‒  ПрАТ «Оболонь»  агрокомпанію «Оболонь Агро», що належить йому.

Згідно з повідомленням Антимонопольного комітету України, він надав «Агрохолдингу 2012» дозвіл на купівлю понад 50% в «Оболонь Агро».

ТОВ «Оболонь Агро» (смт Чемерівці Хмельницької області) займається вирощуванням і заготівлею ячменю, тваринництвом.

Власником 99,99% компанії виступає ПрАТ «Оболонь», бенефіціаром якого є його президент Олександр Слободян. Згідно з інформацією на сайті «Оболоні», це єдина аграрна «дочка» пивного підприємства.

ТОВ «Агрохолдинг 2012» створено у вересні 2015 року. Його бенефіціарами через венчурний фонд «Оферент» є Галина і Олександр Гереги, співвласники мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр-К» і «Нова лінія».

Холдингу належать також розташовані в Хмельницькій області СТОВ «Промінь», ТОВ «Зелена миля», ТОВ «Аграрна інвестиційна компанія ‒ Чемерівці» й «Аграрна інвестиційна компанія ‒ Ярмолинці».

Крім цього, наприкінці жовтня «Агрохолдинг 2012» повідомив про намір придбати 62,06% акцій Закупнянського хлібоприймального підприємства (Хмельницька область).

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!