Елеватор

AgroGeneration обмежить капітальні витрати

AgroGeneration обмежить капітальні витрати

Французька група AgroGeneration з активами в Україні у І півріччі 2018 року одержала 1,8 млн євро чистого прибутку проти 305 тис. євро чистого збитку за аналогічний період 2017 року.

Згідно зі звітом компанії, її виручка збільшилася в 1,5 раза – до 17,4 млн євро.

Це збільшення пов’язане з вищими обсягами продажів: 95 тис. тонн у І півріччі 2018 року проти 66 тис. тонн в першому півріччі 2017 року, йдеться в звіті.

Валовий прибуток компанії скоротився на 35,5% – до 6,7 млн євро, тоді як операційний прибуток зменшився на 44% – до 1,9 млн євро.

Показник EBITDA за підсумками І півріччя склав 6,3 млн євро, що на 6,2% більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Чистий борг зріс на 74% – до 76,8 млн євро.

Водночас компанія зазначає, що фактично чистий борг відповідає заборгованості попереднього року, а значне збільшення показника пов’язане з переходом на стандарт фінансової звітності IFRS 16. Згідно зі звітом, AgroGeneration скорочує заборгованість перед OSRANE і повністю погасить борг у березні 2019 року.

«AgroGeneration не зможе досягти своїх попередніх показників EBITDA цього року, – наголошується у звіті. – Низький урожай ранніх культур негативно вплинув на EBITDA на рівні 9 млн євро, що було частково враховано в проміжний результат».
 
Низький урожай ранніх культур пов’язаний із несприятливими погодними умовами, а підвищення чистого прибутку – зі зміцненням гривні до євро.

За даними фінансового звіту, компанія має намір обмежити капітальні витрати і моніторити менеджмент і фінансування оборотного капіталу після року інвестицій у модернізацію автопарку.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!