Елеватор

Agrofusion Group отримає $10 млн від Міжнародної фінансової корпорації

Agrofusion Group отримає $10 млн від Міжнародної фінансової корпорації

Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, IFC) з групи Світового банку надасть $10 млн найбільшому українському вертикально інтегрованому виробнику томатної пасти Agrofusion Group для фінансування обігового капіталу.

Рада директорів IFC затвердила цей проект 26 травня, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Передбачається, що зазначені кошти дозволять Agrofusion Group рефінансувати існуючі короткотермінові кредитні лінії у місцевих банків на $4,3 млн і фінансувати власні потреби в обіговому капиталі на $5,7 млн, що пов’язано із збільшенням виробництва продукції.

Окрім цього, холдинг має можливості посилити свої позиції на внутрішньому ринку, а також збільшити експорт у країни Центральної Європи та СНД (за виключенням РФ).

Довідка

Agrofusion Group засновано 2007 року колишнім співвласником «Сандори» Сергієм Сипком.

У 2014  році  Agrofusion Group збільшила виробництво томатної пасти до 52,78 тис. тонн. У 2015 році завдяки капіталовкладенням розширила потужності і досягла виробництва 61,5 тис. тонн.

Agrofusion включає два заводи з переробки томатної пасти потужністю переробки  близько 480 тис. тонн томатів за сезон, агрогосподарства в Херсонській та Миколаївській областях, які обробляють 20,5 тис. га зрошуваних земель, а також два тепличних господарства.

Компанія є клієнтом IFC з 2012 года.

Агро Перспектива

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!